Krawiec Poznań

Krawiec w Poznaniu dla firm

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty skierowanej dla firm. Specjalizujemy się w odzieży służbowej i zadbamy o to, aby pracownik, prezentując się elegancko i profesjonalnie, godnie reprezentował firmę.
W Tailor Crafts szyjemy nie tylko dla klientów indywidualnych, ale także dla firm i instytucji. Możesz u nas zamówić dobrej jakości ubiory, składające się z różnych części garderoby: garniturów, kamizelek, spodni, koszul, fraków.

Jesteśmy firmą krawiecką w Poznaniu, która posiada ponad 30 letnie doświadczenie, a w skład naszego zespołu wchodzą tylko profesjonaliści. Zapraszamy do skorzystania z oferty szycia odzieży firmowej, a dodatkowo oferujemy możliwość umieszczenia logotypów na różnych elementach stroju


Krawiec: Poznań – wyjątkowe ubiory dla pracowników

Nasze propozycje dla Klientów biznesowych są jedyne w swoim rodzaju, a każdy ubiór jest dopasowany do konkretnego stanowiska. W ten sposób wszyscy pracownicy mogą czuć się wyjątkowo i komfortowo w trakcie wykonywania swoich obowiązków służbowych. Tailor Crafts to marka, której misją jest tworzenie najlepszych ubiorów dla klientów indywidualnych i biznesowych, a także dopasowanie wszelkich projektów krawieckich do potrzeb i oczekiwań.

Jesteśmy zakładem krawieckim w Poznaniu, który słynie nie tylko z wieloletniej tradycji, ale także lojalnych klientów, którzy wracają po nowe ubiory. Z kolei przedsiębiorstwa i instytucje, które zamówiły u nas odzież firmową i stroje biznesowe, chętnie decydują się na realizację kolejnych projektów dla nowych pracowników. Projektowane przez nas ubiory są eleganckie, ale także zgodne z modą i trendami, a także dopasowane do preferencji zamawiającego. Od teraz znalezienie dobrego krawca w Poznaniu nie jest trudne, ponieważ wystarczy zajrzeć do naszego salonu firmowego, zlokalizowanego przy ulicy Nowina 25. Możliwy jest także kontakt telefoniczny lub za pośrednictwem formularza kontaktowego. Na pewno odpowiemy na wszystkie pytania, a także zaproponujemy wyjątkową, spersonalizowaną ofertę dla firmy.

Krawiec Poznań