Krawiec Poznań

Krawiec w Poznaniu dla firm

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty skierowanej dla firm. Specjalizujemy się w odzieży służbowej i zadbamy o to, aby pracownik, prezentując się elegancko i profesjonalnie, godnie reprezentował firmę.
W Tailor Crafts szyjemy nie tylko dla klientów indywidualnych, ale także dla firm i instytucji. Możesz u nas zamówić dobrej jakości ubiory, składające się z różnych części garderoby: garniturów, kamizelek, spodni, koszul, fraków.

Jesteśmy firmą krawiecką w Poznaniu, która posiada ponad 30 letnie doświadczenie, a w skład naszego zespołu wchodzą tylko profesjonaliści. Zapraszamy do skorzystania z oferty szycia odzieży firmowej, a dodatkowo oferujemy możliwość umieszczenia logotypów na różnych elementach stroju


Krawiec: Poznań – wyjątkowe ubiory dla pracowników

Nasze propozycje dla Klientów biznesowych są jedyne w swoim rodzaju, a każdy ubiór jest dopasowany do konkretnego stanowiska. W ten sposób wszyscy pracownicy mogą czuć się wyjątkowo i komfortowo w trakcie wykonywania swoich obowiązków służbowych. Tailor Crafts to marka, której misją jest tworzenie najlepszych ubiorów dla klientów indywidualnych i biznesowych, a także dopasowanie wszelkich projektów krawieckich do potrzeb i oczekiwań.

Jesteśmy zakładem krawieckim w Poznaniu, który słynie nie tylko z wieloletniej tradycji, ale także lojalnych klientów, którzy wracają po nowe ubiory. Z kolei przedsiębiorstwa i instytucje, które zamówiły u nas odzież firmową i stroje biznesowe, chętnie decydują się na realizację kolejnych projektów dla nowych pracowników. Projektowane przez nas ubiory są eleganckie, ale także zgodne z modą i trendami, a także dopasowane do preferencji zamawiającego. Od teraz znalezienie dobrego krawca w Poznaniu nie jest trudne, ponieważ wystarczy zajrzeć do naszego salonu firmowego, zlokalizowanego przy ulicy Zwierzynieckiej, w Concordii Design. Możliwy jest także kontakt telefoniczny lub za pośrednictwem formularza kontaktowego. Na pewno odpowiemy na wszystkie pytania, a także zaproponujemy wyjątkową, spersonalizowaną ofertę dla firmy.

Krawiec Poznań