Szycie na miarę

W Polsce z roku na rok zwiększa się liczba mężczyzn, którzy decydują się na szycie na miarę. Rzeczywiście dobrze skrojony garnitur, płaszcz, kamizelka to wizytówka każdego pana, a także element, który sprawia, że można poczuć się pewnie i w razie potrzeby odebrać sobie kilka kilogramów. Po wpisaniu w wyszukiwarkę hasła „szycie na miarę Poznań” możecie Państwo znaleźć kilka firm, jednak to właśnie Tailor Crafts to marka, która słynie z zadowolonych Klientów, chętnie wracających do nas, aby uszyć kolejne elementy garderoby.

Mężczyźni, którym zależy na wygodnych elementach ubioru, takich jak garnitur, marynarka, frak, surdut, spodnie, płaszcz, koszula i kamizelka, mogą skontaktować się z naszym zespołem, doświadczonych profesjonalistów, który chętnie doradzi i wprowadzi do świata świetnie dopasowanych i spersonalizowanych ubiorów. Za szeroka marynarka? Za długie spodnie? Niekomfortowy płaszcz? Niedopasowany do figury frak? Z Tailor Crafts łatwo zapomnieć o dawnych problemach z ubiorami! Nasze projekty są przygotowywane w taki sposób, aby zadowolić każdego Klienta, nawet najbardziej wymagającego, a nasze stroje są szyte tak, aby pierwszym zdaniem po założeniu danego elementu garderoby było stwierdzenie „ale mi wygodnie!” oraz “doskonale wyglądam”.

Szycie na miarę: Poznań

Szycie na miarę to odkrycie czasów starożytnych, chociaż największą popularność projekty spersonalizowane i zindywidualizowane zdobyły w wieku XIX. Kolejne stulecie było w Polsce okresem zdecydowanie trudnym, dlatego niewiele osób koncentrowało się na ubiorach wyjątkowych. Wraz z nadejściem nowego spojrzenia na świat, a także możliwości technologicznych, szycie na miarę zostało częściowo wyparte przez krawiectwo maszynowe.

Teraz jednak szycie garniturów na miarę (Poznań) wraca do łask, ponieważ wielu mężczyzn chce poczuć się komfortowo i wyjątkowo.

Tailor Crafts skutecznie łączy tradycję z nowoczesnością, wykorzystując klasyczne wzory i fasony, jak i inne elementy, które są zgodne z trendami z XXI wieku. Szycie na miarę nie jest procesem bardzo skomplikowanym, dlatego nie należy się go obawiać. Doświadczeni specjaliści, doradcy i krawcy z chęcią wskażą najlepsze rozwiązania dla każdego z Klientów, aby sprostać ich oczekiwaniom. Wymarzony garnitur może być klasyczny, zawsze na czasie, z wysmakowanymi detalami, w dobrym stylu, wyjątkowy. To wszystko można połączyć dzięki Tailor Crafts.


Szycie garniturów na miarę: Poznań


Nasza firma słynie z ponad 30 letniego doświadczenia, a także zespołu osób zorientowanych na zadowolenie klientów. Twórca marki Tailor Crafts jest specjalistą w branży odzieżowej i krawiectwie miarowym, a w przeszłości zarządzał produkcją oraz siecią handlową. Główna projektantka to absolwentka Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu oraz prestiżowego Central Saint Martins - University of the Arts London, która posiada własną markę odzieżową i doświadczenie w zakresie projektowania. Nad działaniami marketingowymi naszej firmy czuwa specjalista do spraw marketingu i PR, który związany jest od wielu lat z branżą odzieżową. W skład naszego zespołu wchodzą także inni projektanci, krojczy, konstruktorzy i krawcy. Szycie na miarę w naszej firmie oparte jest na połączeniu doświadczenia i klasycznych wzorów oraz fasonów wraz z nowoczesnymi trendami współczesnej mody.

Dzięki temu nasze ubiory cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno wśród osób młodszych, jak i starszych, zarówno wśród modowych tradycjonalistów, jak i tych skoncentrowanych na aktualnych trendach. Ogromną zaletą współpracy z naszą firmą jest kontakt z zespołem zgranych pracowników, którzy świetnie doradzają, proponują wyjątkowe wzory, fasony, kolory, a także robią wszystko, aby sprostać oczekiwaniom Klientów. Sekretem naszej marki jest łączenie różnych podejść i perspektyw, a także rozumienie potrzeb Klientów.

Szycie garniturów: Poznań

Szycie na miarę w Tailor Crafts (szycie garniturów Poznań) składa się z kilku etapów, skoncentrowanych na jak najlepszej realizacji potrzeb Klientów. Pierwszym krokiem jest rozmowa, podczas której wybieramy fason, tkaniny i dodatki, dzięki czemu możliwe jest stworzenie projektu zindywidualizowanego i spersonalizowanego. Kolejny etap to pomiar, kiedy to nasz krawiec dokładnie sprawdza wymiary klienta i konsultuje wszelkie detale stroju i możliwości konstrukcyjne poprawiające optykę figury. W ten sposób projekt jest zoptymalizowany i zgodny z oczekiwaniami klienta.

Szycie na miarę to nie tylko tworzenie projektu, ale także przymiarki, które mają szczególne znaczenie w przypadku wszystkich elementów garderoby. Cały proces wymaga więc od Klienta kilku wizyt w naszym atelier. Po około czterech tygodniach, garnitur jest gotowy, a Klient może zobaczyć i zmierzyć końcowy produkt. Zachęcamy Państwa serdecznie do kontaktu z naszymi pracownikami, odwiedzin w naszym atelier lub też wypełnienia formularza kontaktowego. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania i spełnimy Państwa oczekiwania.

Proces realizacji projektu

POMIARY

W trakcie pomiaru, nasz krawiec konsultuje z klientem każdy detal związany z wykonaniem ubioru w celu optymalnej realizacji projektu zgodnego z oczekiwaniami klienta.

WYBÓR

Klient bierze bezpośredni udział w procesie tworzenia, poprzez wybór fasonów oraz najwyższej jakości tkanin i dodatków, umożliwiających stworzenie wyjątkowego ubioru.

SZYCIE

Projekt szycia odzieży na miarę kierowany jest do każdego, kto chce posiadać odpowiednio skrojony garnitur pod swoje wymiary, także do osób o nietypowych sylwetkach i rozmiarach.

PRZYMIARKI

Proces właściwego dopasowania garnituru wymaga spotkań na przymiarki, podczas których precyzyjnie dopasowujemy ubranie do sylwetki klienta. Łączny czas realizacji to około 4 tygodnie.
Szycie na miarę