O nas

Nasz Zespół

Od ponad 30 lat projektujemy różne elementy męskich strojów takie jak garnitury, koszule, fraki, kamizelki, koszule, płaszcze oraz spodnie. Nasi projektanci są doświadczeni, pełni energii i otwarci na nowe pomysły. Nasze biuro znajduje się w Poznaniu przy ulicy Zwierzynieckiej 3 w dzielnicy Jeżyce, przy rondzie Kaponiera, w pobliżu hotelu Sheraton.

Nasza marka posiada rzeszę zadowolonych Klientów, którzy z chęcią wracają do naszego salonu i decydują się na stworzenie kolejnych, wyjątkowych projektów odzieży. W Tailor Crafts mogą Państwo stworzyć nie tylko poszczególne elementy ubioru, ale także odświeżyć swój wygląd i zmienić swój wizerunek. Klienci naszej marki to mężczyźni, którzy mają wysokie wymagania wobec swojego wyglądu zewnętrznego, a także dążą do wyznaczonych celów. Nasza marka oraz projekty odzwierciedlają naszych klientów, a także dopasują się do indywidualnych cech każdego z Panów. Koncentrujemy się na spełnieniu potrzeb i oczekiwań Klientów i tworzymy zindywidualizowane i wyjątkowe projekty, szyte na miarę.

Tomasz Pawlik

TWÓRCA MARKI TAILOR CRAFTS

Tomasz Pawlik

Absolwent Wydziału Budowy Maszyn Politechniki Poznańskiej. Posiada ponad 30-letnie doświadczenie w branży odzieżowej oraz krawiectwie miarowym odzieży męskiej. W przeszłości zarządzał produkcją oraz siecią handlową, składającą się z ponad 100 salonów z odzieżą męską. W wolnym czasie jeździ na nartach i rowerze.

Paulina Sot

GŁÓWNY PROJEKTANT

Paulina Jablonska

Absolwentka prestiżowego Central Saint Martins - University of the Arts London oraz Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu ze specjalizacją Projektowania Ubioru. Pomimo młodego wieku ma duże doświadczenie w zakresie projektowania odzieży, stylizacji oraz merchandisingu. Posiada własną markę odzieżową Paulina Sot. W wolnym czasie trenuje taniec, który od ponad 11 lat jest jej życiową pasją.

Wojciech Pawlik

MARKETING I PR

Wojciech Pawlik

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu na kierunku Finanse i Rachunkowość – specjalność Inwestycje Kapitałowe i Strategie Finansowe Przedsiębiorstwa. Obroniona praca dyplomowa nosi tytuł „Analiza branży odzieżowej w Polsce w latach 2008-2012 na podstawie spółek notowanych na GPW w Warszawie”. Od kilku lat zawodowo związany z branżą odzieżową. W wolnym czasie trenuje brazylijską sztukę walki Capoeira, która już od ponad 11 lat jest jego życiową pasją.


Tailor Crafts

Marka Tailor Crafts jest oparta na połączeniu wieloletniego doświadczenia w krawiectwie miarowym ze świeżymi wzorami i fasonami, tworzonymi przez zespół wykwalifikowanych młodych projektantów mody.