Przykładowe realizacje

BARTOSZ, LAT 30 – PROFESJONALNY WODZIREJ I PRZEDSIĘBIORCA

GARNITUR: MARYNARKA SMOKINGOWA GASTON JEDNORZĘDOWA ZAPINANA NA 2 GUZIKI Z 2 ROZPORKAMI I KOŁNIERZEM ANGIELSKIM, SPODNIE CELIO N

TKANINA: 100% WEŁNA 130S

FRAK WODZIREJSKI: 10% WEŁNY 67% WISKIZA 23% POLIESTER

Bartosz Portfolio

Bartosz jest zawodowym wodzirejem, zajmuje się prowadzeniem wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych, wesel, balów i innych zabaw, zapewniając im oprawę muzyczną i wizualną. Bartosz z uwagi na charakter swojej pracy, musi wyróżniać się strojem i przykuwać uwagę uczestników wydarzenia. Dlatego zdecydował się na uszycie fraka z tak zwaną pachą dyrygenta, umożliwiającą swobodne prowadzenie imprezy poprzez gestykulację rękami oraz wszelkiego rodzaju układy taneczne.

Bartosz jest naszym stałym klientem i również korzystał z naszych usług, gdy sam stawał na ślubnym kobiercu. Na swoją uroczystość wybrał smoking.

„Z racji mojej pracy zarówno jako wodzirej oraz innych działalności przeze mnie prowadzonych, zakładam garnitury i fraki niemal codziennie. Już od ponad 6 lat korzystam z usług szycia miarowego Tailor Crafts, którzy bardzo dobrze rozumieją moje potrzeby i spełniają moje oczekiwania.”