Nasz zespół

Tailor Crafts tworzy zespół konstruktorów, krojczych oraz krawców i projektantów współpracujących ze sobą w projektach szycia miarowego odzieży męskiej od ponad 25 lat.

Tomasz Pawlik

TWÓRCA MARKI TAILOR CRAFTS

Absolwent Wydziału Budowy Maszyn Politechniki Poznańskiej. Posiada ponad 25-letnie doświadczenie w branży odzieżowej oraz krawiectwie miarowym odzieży męskiej. W przeszłości zarządzał produkcją oraz siecią handlową, składającą się z ponad 100 salonów z odzieżą męską. W wolnym czasie jeździ na nartach i rowerze.

Paulina Sot

GŁÓWNY PROJEKTANT

Absolwentka Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu na kierunku Scenografia ze specjalizacją Projektowania Ubioru. Pomimo młodego wieku ma duże doświadczenie w zakresie projektowania odzieży, stylizacji oraz merchandisingu. Posiada własną markę odzieżową Paulina Sot. W wolnym czasie trenuje taniec, który od ponad 11 lat jest jej życiową pasją.

Wojciech Pawlik

MARKETING I PR

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu na kierunku Finanse i Rachunkowość – specjalność Inwestycje Kapitałowe i Strategie Finansowe Przedsiębiorstwa. Obroniona praca dyplomowa nosi tytuł „Analiza branży odzieżowej w Polsce w latach 2008-2012 na podstawie spółek notowanych na GPW w Warszawie”. Od kilku lat zawodowo związany z branżą odzieżową. W wolnym czasie trenuje brazylijską sztukę walki Capoeira, która już od ponad 11 lat jest jego życiową pasją.

Tailor Crafts

Marka Tailor Crafts jest oparta na połączeniu wieloletniego doświadczenia w krawiectwie miarowym ze świeżymi wzorami i fasonami, tworzonymi przez zespół wykwalifikowanych młodych projektantów mody.